O firmie

JadarAutoFirma JADAR AUTO powstała w 1999 roku. Od początku powstania firmy przedmiotem naszej działalności jest dystrybucja części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Naszą ideą jest zaproponowanie bogatej oferty asortymentowej w połączeniu z atrakcyjnymi cenami. W związku z tym podjęliśmy bezpośrednią współpracę z wieloma importerami części, a także podpisaliśmy umowy z największymi dystrybutorami części w naszym kraju. Dzięki temu możemy naszym klientom zaoferować największy wybór części zamiennych do samochodów wszystkich renomowanych firm – w sumie mamy ich ponad 2 mln! Wdrożenie procedur jakościowych i organizacyjnych na wzór naszych partnerów zapewniła nam stały, wysoki poziom obsługi oraz jakości dystrybuowanych produktów.

Jadar-Auto - Chorzów - Orzesze - sklep motoryzacyjny

Naszym priorytetem jest rzetelna i uczciwa informacja o oferowanych przez nas produktach, możliwie najszybsza realizacja zamówień oraz fachowe doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu w tej branży.

Naszymi odbiorcami są hurtownie motoryzacyjne, sklepy motoryzacyjne, warsztaty samochodowe, a także coraz większa liczba klientów detalicznych na terenie naszego kraju, a także Europy.
Opracowaliśmy własny, unikalny elektroniczny katalog części umożliwiający bezproblemową identyfikację autoczęści przez naszych klientów. Katalog ten został stworzony ze szczególnym uwzględnieniem wymagań i specyfiki rynku europejskiego.

Dysponujemy nowoczesną powierzchnią magazynowo-biurową o powierzchni 800 m2 zlokalizowaną w Chorzowie przy ulicy 3 maja 157.

Proponujemy profesjonalną obsługę, natychmiastowe dostawy na terenie Chorzowa i Orzesza oraz najbliższych miast takich jak: Bytom, Będzin, Czeladź, Mikołów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Żory, ale i także dostawy na terenie całego kraju w terminie do 24 h!

Wszystkie podejmowane w firmie działania zorientowane są na potrzeby klienta.

Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty gospodarcze o profilu motoryzacyjnym. Od cen detalicznych proponujemy rabaty nawet do 48 %. Wprowadzamy na rynek coraz więcej nowości do samochodów azjatyckich i nie tylko, w cenach bardzo konkurencyjnych w stosunku do autoryzowanych stacji obsługi, dlatego warto być z nami w ciągłym kontakcie.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz galerię zdjęć »

Akumulatory Chorzów Akumulatory Orzesze Oleje Chorzów Oleje Orzesze Opony Chorzów, Orzesze