Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Zabrze

Menu

Części samochodowe Zabrze

Ilość ocen: 3
Brak oceny

Prowadzimy hurtownię i sklep motoryzacyjny z częściami do samochodów osobowych i dostawczych - tylko 15 min jazdy od Zabrza.

Sklep motoryzacyjny JADAR AUTO zajmuje się dystrybucją części samochodowych w mieście Zabrze (Biskupice, Centrum, Grzybowice, Helenka, Kończyce, Maciejów, Makoszowy, Mikulczyce, Pawłów, Rokitnica i Zaborze)i na terenie miast ościennych. W stałej ofercie posiadamy ponad 300000 rożnych części do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Obsługujemy warsztaty samochodowe w Zabrzu oraz klientów indywidualnych.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną poszukującą oryginalnych auto części do swojego pojazdu, czy właścicielem warsztatu, który szuka stałego dostawcy, który byłby w stanie na bieżąco sprowadzać części samochodowe przeznaczone do różnych marek aut osobowych i dostawczych – u nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. I mamy tu na myśli nie tylko produkty często spotykane na rynku, lecz również te mniej popularne. Ogromna oferta i stały kontakt z wieloma niezależnie działającymi importerami sprawia, że możemy Ci dostarczyć nawet te części samochodowe, które są uważane za trudne do zdobycia!

Dlaczego warto?

Profesjonalne doradztwoBłyskawiczna dostawaAtrakcyjne rabaty
 Zatrudniamy ponad 14 specjalistów -
pasjonatów motoryzacji
 Auto części w Zabrzu
dostarczamy w ciągu 24h
 Firmom motoryzacyjnym umożliwiamy
zakupy z atrakcyjnym rabatem

Najbliższy sklep motoryzacyjny

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego JADAR AUTO, który znajduje się tylko 15 minut jazdy od Zabrza.

Oddział Chorzów

ul. 3 Maja 157, 41-500 Chorzów
e-mail: kontakt@jadar-auto.pl
tel.: 32 246 01 26, 32 246 01 27, 32 241 20 59
Jak dojechać?

  Kup online