Części samochodowe Zabrze

Ilość ocen: 6
Brak oceny

Prowadzimy hurtownię i sklep motoryzacyjny z częściami do samochodów osobowych i dostawczych - tylko 15 min jazdy od Zabrza.

Sklep motoryzacyjny JADAR AUTO zajmuje się dystrybucją części samochodowych w mieście Zabrze (Biskupice, Centrum, Grzybowice, Helenka, Kończyce, Maciejów, Makoszowy, Mikulczyce, Pawłów, Rokitnica i Zaborze)i na terenie miast ościennych. W stałej ofercie posiadamy ponad 300000 rożnych części do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Obsługujemy warsztaty samochodowe w Zabrzu oraz klientów indywidualnych.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną poszukującą oryginalnych auto części do swojego pojazdu, czy właścicielem warsztatu, który szuka stałego dostawcy, który byłby w stanie na bieżąco sprowadzać części samochodowe przeznaczone do różnych marek aut osobowych i dostawczych – u nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. I mamy tu na myśli nie tylko produkty często spotykane na rynku, lecz również te mniej popularne. Ogromna oferta i stały kontakt z wieloma niezależnie działającymi importerami sprawia, że możemy Ci dostarczyć nawet te części samochodowe, które są uważane za trudne do zdobycia!

Sklepy stacjonarne i internetowe

Jesteśmy blisko Zabrza - bez problemu dotrzesz do naszego sklepu motoryzacyjnego samochodem w ciągu 15 minut. Z usług naszego sklepu korzystają również klienci z Chorzowa, Mikołowa, Rudy Śląskiej i innych okolicznych miejscowości. 

Oddział Chorzów

ul. 3 Maja 157, 41-500 Chorzów
e-mail: kontakt@jadar-auto.pl
tel.: 32 411 05 05

Dlaczego warto?

Fachowe doradztwo

Szybka dostawa
do Zabrza

Wysokie rabaty
 W naszych sklepach czeka
na Ciebie kilkunastu ekspertów
 Kurier DPD. Na terenie miasta Zabrza
auto części dostarczamy już w 24h
 Zakup części online premiujemy
atrakcyjnym rabatem!

Popularne produkty:

Akumulatory Chorzów Akumulatory Orzesze Oleje Chorzów Oleje Orzesze Opony Chorzów, Orzesze