Części samochodowe Czeladź

Ilość ocen: 2
Brak oceny

Jadar Auto - sprawdzony sklep motoryzacyjny w okolicach Czeladzi

Od niemal 20 lat sklep motoryzacyjny JADAR AUTO prowadzi sprzedaż części samochodowych na Śląsku i Zagłębiu, w tym w mieście Czeladź (Brazylia, Małobądz, Rożka, Madera i Piaski). W nowoczesnym magazynie na klientów detalicznych i warsztatowych czekają setki tysięcy auto części do pojazdów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Dzięki szerokiej gamie produktowej, wysokim standardom obsługi i atrakcyjnym cenom, z naszych usług korzystają zarówno sklepy i hurtownie motoryzacyjne z miasta Czeladź, jak również klienci detaliczni.

Nasz sklep motoryzacyjny jest połączony z jedną z najlepiej zaopatrzonych hurtowni w kraju. Stale współpracujemy z najbardziej znanymi producentami markowych auto części i ich zamienników do pojazdów osobowych i dostawczych. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc nawet w przypadkach, gdy chodzi o naprawdę trudne do zdobycia części. Co więcej, działamy szybko, a w razie wątpliwości chętnie pomagamy w doborze odpowiednich parametrów. Nasza hurtownia motoryzacyjna znajduje się w strategicznym miejscu śląskiej aglomeracji, co pozwala w łatwy i szybki sposób dostać się do nas i odebrać towar osobiście. Dojazd do naszych punktów nie zajmie więcej niż 10-15 minut z pobliskich miast województwa śląskiego. Dla klientów warsztatowych oferujemy transport zamówionych produktów oraz ciekawe promocje producentów części samochodowych i narzędzi warsztatowych.

Sklepy stacjonarne i internetowe

Jesteśmy blisko Czeladzi - bez problemu dotrzesz do naszego sklepu motoryzacyjnego samochodem w ciągu 15 minut. Z oferty naszego sklepu korzystają również klienci z Chorzowa, Mikołowa, Rudy Śląskiej i innych okolicznych miejscowości.

Oddział Chorzów

ul. 3 Maja 157, 41-500 Chorzów
e-mail: kontakt@jadar-auto.pl
tel.: 32 411 05 05

Jak dojechać?

Dlaczego warto?

Fachowe doradztwoSzybka dostawa do CzeladziWysokie rabaty
 W naszych sklepach czeka
na Ciebie kilkunastu ekspertów
 Kurier DPD. Na terenie miasta Czeladź
auto części dostarczamy już w 24h
 Zakup części online premiujemy
atrakcyjnym rabatem!

Popularne produkty:

Akumulatory Chorzów Akumulatory Orzesze Oleje Chorzów Oleje Orzesze Opony Chorzów, Orzesze