Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Piekary Śląskie

Menu

Części samochodowe Piekary Śląskie

Ilość ocen: 3
Brak oceny

Potrzebny sklep motoryzacyjny w Piekarach Śląskich? Odwiedź JADAR AUTO w Chorzowie i wybieraj spośród 300 000 sprawdzonych części.

Od niemal 20 lat sklep motoryzacyjny JADAR AUTO z Chorzowa działa na lokalnym rynku i prowadzi sprzedaż części samochodowych w mieście Piekary Śląskie (Kozłowa Góra, Centrum, Szarlej, Brzozowice, Kamień, Brzeziny, Dąbrówka) i w miastach ościennych. W nowoczesnym magazynie na klientów detalicznych i warsztatowych czeka ponad 300 000 auto części do pojazdów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Dzięki szerokiej gamie produktowej, wysokim standardom obsługi i atrakcyjnym cenom, z naszych usług korzystają zarówno sklepy i warsztaty samochodowe z miasta Piekary Śląskie, jak również klienci detaliczni.

Korzystając z naszej hurtowni masz możliwość błyskawicznego sprowadzenia oryginalnych auto części lub ich zamienników, które będą pasować do Twojego samochodu. Pamiętaj, że w razie wątpliwości co do tego, jakie akcesoria będą odpowiednie, zawsze możesz skorzystać z porad naszych ekspertów. Możesz się z nami skontaktować zarówno telefonicznie, jak i na miejscu, odwiedzając jeden z naszych stacjonarnych sklepów motoryzacyjnych w Chorzowie lub Orzeszu. Nie zapomnij też, że w razie potrzeby jesteśmy w stanie sprowadzać akcesoria w błyskawicznym tempie!

 

Profesjonalni doradcyDostawa już w 24hSpecjalna oferta dla biznesu
 Do dyspozycji klientów oddajemy
kilkunastu specjalistów
 Zapewniamy błyskawiczny transport
auto części w Piekarach Śląskich i okolicy
 Firmom motoryzacyjnym umożliwiamy
zakupy z atrakcyjnym rabatem

Najbliższy punkt

Sklep motoryzacyjny JADAR AUTO znajduje się tylko 15 min. jazdy samochodem od Piekar Śląskich.

Oddział Chorzów

ul. 3 Maja 157, 41-500 Chorzów
e-mail: kontakt@jadar-auto.pl
tel.: 32 246 01 26, 32 246 01 27, 32 241 20 59
Jak dojechać?

  Kup online