Części samochodowe Piekary Śląskie

Ilość ocen: 3
Brak oceny

Potrzebny sklep motoryzacyjny w Piekarach Śląskich? Odwiedź JADAR AUTO w Chorzowie i wybieraj spośród 300 000 sprawdzonych części.

Od niemal 20 lat sklep motoryzacyjny JADAR AUTO z Chorzowa działa na lokalnym rynku i prowadzi sprzedaż części samochodowych w mieście Piekary Śląskie (Kozłowa Góra, Centrum, Szarlej, Brzozowice, Kamień, Brzeziny, Dąbrówka) i w miastach ościennych. W nowoczesnym magazynie na klientów detalicznych i warsztatowych czeka ponad 300 000 auto części do pojazdów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Dzięki szerokiej gamie produktowej, wysokim standardom obsługi i atrakcyjnym cenom, z naszych usług korzystają zarówno sklepy i warsztaty samochodowe z miasta Piekary Śląskie, jak również klienci detaliczni.

Korzystając z naszej hurtowni masz możliwość błyskawicznego sprowadzenia oryginalnych auto części lub ich zamienników, które będą pasować do Twojego samochodu. Pamiętaj, że w razie wątpliwości co do tego, jakie akcesoria będą odpowiednie, zawsze możesz skorzystać z porad naszych ekspertów. Możesz się z nami skontaktować zarówno telefonicznie, jak i na miejscu, odwiedzając jeden z naszych stacjonarnych sklepów motoryzacyjnych w Chorzowie lub Orzeszu. Nie zapomnij też, że w razie potrzeby jesteśmy w stanie sprowadzać akcesoria w błyskawicznym tempie!

Sklepy stacjonarne i internetowe

Jesteśmy blisko Piekar Śląskich - bez problemu dotrzesz do naszego sklepu motoryzacyjnego samochodem w ciągu 15 minut. Z oferty naszego sklepu korzystają również klienci z Bytomia, Katowic, Łazisk Górnych i innych okolicznych miejscowości.

Oddział Chorzów

ul. 3 Maja 157, 41-500 Chorzów
e-mail: kontakt@jadar-auto.pl
tel.: 32 411 05 05

Dlaczego warto?

Fachowe doradztwoSzybka dostawa do Piekar ŚląskichWysokie rabaty
 W naszych sklepach czeka
na Ciebie kilkunastu ekspertów
 Kurier DPD. Na terenie miasta Piekary Śląskie
auto części dostarczamy już w 24h
 Zakup części online premiujemy
atrakcyjnym rabatem!

Popularne produkty:

Akumulatory Chorzów Akumulatory Orzesze Oleje Chorzów Oleje Orzesze Opony Chorzów, Orzesze