Części samochodowe Żory

Ilość ocen: 4
Brak oceny

Szukasz sklepu motoryzacyjnego w Żorach? Chcesz kupić markowe części w przystępnych cenach?

Odwiedź JADAR AUTO – hurtownię motoryzacyjną w okolicach miasta Żory (Baranowice, Kleszczów, Osiny, Rogoźna, Rowień, Rój, Śródmieście oraz Osiedla: Korfantego, Powstańców Śląskich i Sikorskiego), która od niemal 20 lat dostarcza części samochodowe do sklepów motoryzacyjnych, serwisów samochodowych oraz klientów detalicznych. Współpracujemy z ponad 250 importerami i dystrybutorami części, zapewniając dostęp do 2 000 000 produktów, wszystkich renomowanych marek.

Nasza hurtownia motoryzacyjna powstała z myślą o tym, żeby poszukiwanie auto części było maksymalnie proste. Dzięki nam nie tylko znajdziesz części i akcesoria przeznaczone do większości pojazdów osobowych oraz dostawczych obecnych na rynku, ale i skorzystasz z ciekawych promocji producentów. Wszystko w atrakcyjnych cenach i z możliwością skorzystania z porad naszych konsultantów – pasjonatów motoryzacji, chętnie wskazujących, które produkty najlepiej sprawdzą się w danym pojeździe. Posiadamy również bogatą ofertę części samochodowych i narzędzi warsztatowych, skierowaną do właścicieli i pracowników serwisów. Serdecznie zapraszamy!

Sklepy stacjonarne i internetowe

Jesteśmy blisko Żor - bez problemu dotrzesz do naszego sklepu motoryzacyjnego samochodem w ciągu 15 minut. Z oferty naszego sklepu korzystają również klienci z Gliwic, Mikołowa, Łazisk Górnych i innych okolicznych miejscowości.

Oddział Orzesze

ul.Katowicka 17, 43-186 Orzesze
e-mail: orzesze@jadar-auto.pl
tel.: 32 322 28 30 , 530 630 760
Jak dojechać?

Dlaczego warto?

Fachowe doradztwoSzybka dostawa do ŻorWysokie rabaty
 W naszych sklepach czeka
na Ciebie kilkunastu ekspertów
 Kurier DPD. Na terenie miasta Żory
auto części dostarczamy już w 24h
 Zakup części online premiujemy
atrakcyjnym rabatem!

Popularne produkty:

Oleje Akumulatory Opony 

Popularne produkty:

Akumulatory Chorzów Akumulatory Orzesze Oleje Chorzów Oleje Orzesze Opony Chorzów, Orzesze