Części samochodowe Siemianowice Śląskie

Ilość ocen: 4
Brak oceny

Szukasz sklepu motoryzacyjnego w Siemianowicach Śląskich? Chcesz kupić markowe części w przystępnych cenach?

Odwiedź JADAR AUTO – hurtownię motoryzacyjną w okolicach miasta Siemianowice Śląskie (Centrum, Michałkowice, Bańgów, Przełajka, Bytków), która od niemal 20 lat dostarcza części samochodowe do sklepów motoryzacyjnych, serwisów samochodowych oraz klientów detalicznych. Współpracujemy z ponad 250 importerami i dystrybutorami części, zapewniając dostęp do 2 000 000 produktów wszystkich, renomowanych marek.

Robimy wszystko i jeszcze więcej, aby nasi klienci byli zadowoleni – niezależnie od tego, czy są osobami prywatnymi, czy przedstawicielami warsztatów samochodowych w Siemianowicach Śląskich. Każdy z nich odwiedzając nasz sklep motoryzacyjny odnajdzie w nim auto części nawet do mniej popularnych marek. Ogromny wybór może zaskakiwać, jednak w razie problemów z doborem akcesoriów lub części samochodowych chętnie wspieramy fachową radą. Zaglądnij do naszego katalogu i przekonaj się jak szeroki jest nasz asortyment.

Sklepy stacjonarne i internetowe

Jesteśmy blisko Siemianowic Śląskich - bez problemu dotrzesz do naszego sklepu motoryzacyjnego samochodem w ciągu 15 minut. Z oferty naszego sklepu korzystają również klienci z Gliwic, Katowic, Orzesza i innych okolicznych miejscowości.

Oddział Chorzów

ul. 3 Maja 157, 41-500 Chorzów
e-mail: kontakt@jadar-auto.pl
tel.: 32 411 05 05

Dlaczego warto?

Fachowe doradztwoSzybka dostawa do Siemianowic ŚląskichWysokie rabaty
 W naszych sklepach czeka
na Ciebie kilkunastu ekspertów
 Kurier DPD. Na terenie miasta Siemianowice Śląskie auto części dostarczamy już w 24h  Zakup części online premiujemy
atrakcyjnym rabatem!

Popularne produkty:

Akumulatory Chorzów Akumulatory Orzesze Oleje Chorzów Oleje Orzesze Opony Chorzów, Orzesze