Części samochodowe Mikołów

Ilość ocen: 3
Brak oceny

Jadar Auto - sprawdzony sklep motoryzacyjny w okolicach Mikołowa. 

Nasza hurtownia motoryzacyjna JADAR AUTO z filią w Orzeszu, zajmuje się dystrybucją części samochodowych w mieście Mikołów (Borowa Wieś, Bujaków, Mokre, Paniowy, Śmiłowice, Goj, Jamna, Kamionka, Reta). W stałej ofercie posiadamy ponad 300000 różnych części do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Obsługujemy warsztaty samochodowe z Mikołowa oraz klientów indywidualnych z miasta i okolic.

Sklep samochodowy Jadar Auto opiera swoje działanie na prostym założeniu: chcemy zapewnić naszym klientom możliwie szybki i łatwy dostęp do oryginalnych auto części – zarówno tych popularnych, jak i takich, na które ciężko trafić przeglądając oferty innych sklepów. Stała współpraca z wieloma różnymi importerami sprawia, że jesteśmy w stanie na bieżąco uzupełniać nasze stany magazynowe, a obecność naszych oddziałów w kilku różnych miastach województwa sprawia, że korzystanie z naszych usług jest naprawdę wygodne.

Auto części Mikołów | Sklep motoryzacyjny Jadar Auto

Auto części ProfiPower dla Klientów z Mikołowa

Produkty ProfiPower to wysokiej jakości auto części, które są doskonałą alternatywą dla droższych zamienników. Części ProfiPower charakteryzują trzy istotne dla właścicieli pojazdów czynniki: bezpieczeństwo, trwałość oraz niezawodność. 

Jakość oferowanych produktów gwarantowana jest przez spełnienie najwyższych europejskich standardów jakości. Części samochodowe ProfiPower to m.in. tarcze, bębny, szczęki i klocki hamulcowe, filtry kabinowe, oleju i powietrza, a także akumulatory.

Obsługa klienta w sklepie motoryzacyjnym w Mikołowiu

Niezależnie od tego czy klienci potrzebują części samochodowe do pojazdów osobowych, czy dostawczych – dbamy o to, aby nasz asortyment był możliwie szeroki i uwzględniał potrzeby posiadaczy różnego typu aut. A jeśli czegoś nie znajdziesz, zapytaj – pomożemy w doborze odpowiedniej części! Pracownicy sklepu motoryzacyjnego Jadar-Auto to doświadczeni specjaliści posiadający szeroką wiedzę w zakresie motoryzacji. 

Sklepy stacjonarne i internetowe

Jesteśmy blisko Mikołowa - bez problemu dotrzesz do naszego sklepu motoryzacyjnego samochodem w ciągu 15 minut. Z oferty naszego sklepu korzystają również klienci z Orzesza, Rudy Śląskiej, Świętochłowic i innych okolicznych miejscowości.

Oddział Orzesze

ul.Katowicka 17, 43-186 Orzesze
e-mail: orzesze@jadar-auto.pl
tel.: 32 322 28 30 , 530 630 760

Auto części Mikołów

Dlaczego warto?

Fachowe doradztwoSzybka dostawa do MikołowaWysokie rabaty
 W naszych sklepach czeka
na Ciebie kilkunastu ekspertów
 Kurier DPD. Na terenie miasta Mikołów
auto części dostarczamy już w 24h
 Zakup części online premiujemy
atrakcyjnym rabatem!

Popularne produkty:

Akumulatory Chorzów Akumulatory Orzesze Oleje Chorzów Oleje Orzesze Opony Chorzów, Orzesze