Części samochodowe Sosnowiec

Ilość ocen: 6
Brak oceny

Szukasz sklepu motoryzacyjnego w Sosnowcu? Chcesz kupić markowe części w przystępnych cenach?

Odwiedź JADAR AUTO – hurtownię motoryzacyjną w pobliżu miasta Sosnowiec (Dańdówka, Dębowa Góra, Jęzor, Kazimierz, Klimontów, Maczki, Milowice, Modrzejów, Niwka, Ostra Górka, Ostrowy Górnicze, Pogoń, Porąbka, Radocha, Rudna, Sielec, Środula, Śródmieście, Zagórze), która od niemal 20 lat dostarcza części samochodowe do sklepów motoryzacyjnych, serwisów samochodowych oraz klientów detalicznych. Współpracujemy z ponad 250 importerami i dystrybutorami części, zapewniając dostęp do 2 000 000 produktów wszystkich, renomowanych marek.

Mając ogromne doświadczenie i rozeznanie w rynku dbamy, aby w naszej ofercie znajdowały się nie tylko często poszukiwane oryginalne auto części, lecz również te rzadziej spotykane, stosowane w mniej popularnych pojazdach osobowych i dostawczych. Wiele z nich znajduje się w naszych magazynach, inne jesteśmy w stanie w krótkim czasie sprowadzić – tak, abyś jak najszybciej mógł otrzymać dokładnie to, czego potrzebujesz. Odwiedź jeden z naszych sklepów samochodowych, skorzystaj z porad naszych ekspertów i zamów niezbędne akcesoria motoryzacyjne!

Sklepy stacjonarne i internetowe

Jesteśmy blisko Sosnowca - bez problemu dotrzesz do naszego sklepu motoryzacyjnego samochodem w ciągu 15 minut. Z oferty naszego sklepu korzystają również klienci z Gliwic, Orzesza, Łazisk Górnych i innych okolicznych miejscowości.

Oddział Chorzów

ul. 3 Maja 157, 41-500 Chorzów
e-mail: kontakt@jadar-auto.pl
tel.: 32 411 05 05

Jak dojechać?

Dlaczego warto?

Fachowe doradztwoSzybka dostawa do SosnowcaWysokie rabaty
 W naszych sklepach czeka
na Ciebie kilkunastu ekspertów
 Kurier DPD. Na terenie miasta Sosnowiec
auto części dostarczamy już w 24h
 Zakup części online premiujemy
atrakcyjnym rabatem!

Popularne produkty:

Akumulatory Chorzów Akumulatory Orzesze Oleje Chorzów Oleje Orzesze Opony Chorzów, Orzesze