Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Będzin

Menu

Części samochodowe Będzin

Ilość ocen: 5
Brak oceny

Jadar Auto to sprawdzony sklep motoryzacyjny w okolicach Będzina. Prowadzimy sprzedaż auto części do samochodów osobowych i dostawczych.

Sklep motoryzacyjny JADAR AUTO zajmuje się dystrybucją części samochodowych w mieście Będzin (Brzozowica, Grodziec, Gzichów, Koszlew, Ksawera, Łagisza, Małobądz, Stare Miasto, Syberka i Warpie) oraz w innych śląskich i zagłębiowskich miastach. W stałej ofercie posiadamy ponad 300000 rożnych części do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Obsługujemy warsztaty samochodowe oraz klientów indywidualnych z Będzina i okolic. 

Zamawiając auto części w naszej hurtowni motoryzacyjnej masz pewność, że zostaną one dostarczone naprawdę szybko, bo w ciągu 24h. Wszystko dzięki temu, że współpracujemy z największymi importerami, którzy sprowadzają oryginalne części samochodowe i ich zamienniki do pojazdów różnych marek. Ta współpraca owocuje również w ciekawe promocje, które pozwolą zakupić Ci części po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Nasz sklep samochodowy jest doskonale zaopatrzony i można w nim odnaleźć nawet te akcesoria, które są uważane za trudno dostępne. Niezależnie od tego, czy przychodzisz do nas jako kierowca, czy jako właściciel / pracownik warsztatu – z pewnością będziesz zadowolony z tego, co mamy Ci do zaoferowania.

Dlaczego warto?

Profesjonalne doradztwoBłyskawiczna dostawaAtrakcyjne rabaty
 Zatrudniamy ponad 14 specjalistów -
pasjonatów motoryzacji
 Auto części w Będzinie
dostarczamy w ciągu 24h
 Firmom motoryzacyjnym umożliwiamy
zakupy z atrakcyjnym rabatem

Najbliższy sklep motoryzacyjny

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, który znajduje się tylko 15 minut jazdy od Będzina.

 

Oddział Chorzów

ul. 3 Maja 157, 41-500 Chorzów
e-mail: kontakt@jadar-auto.pl
tel.: 32 246 01 26, 32 246 01 27, 32 241 20 59
Jak dojechać?

  Kup online