Części samochodowe Będzin

Ilość ocen: 6
Brak oceny

Jadar Auto to sprawdzony sklep motoryzacyjny w okolicach Będzina. Prowadzimy sprzedaż auto części do samochodów osobowych i dostawczych.

Sklep motoryzacyjny JADAR AUTO zajmuje się dystrybucją części samochodowych w mieście Będzin (Brzozowica, Grodziec, Gzichów, Koszlew, Ksawera, Łagisza, Małobądz, Stare Miasto, Syberka i Warpie) oraz w innych śląskich i zagłębiowskich miastach. W stałej ofercie posiadamy ponad 300000 rożnych części do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Obsługujemy warsztaty samochodowe oraz klientów indywidualnych z Będzina i okolic. 

Zamawiając auto części w naszej hurtowni motoryzacyjnej masz pewność, że zostaną one dostarczone naprawdę szybko, bo w ciągu 24h. Wszystko dzięki temu, że współpracujemy z największymi importerami, którzy sprowadzają oryginalne części samochodowe i ich zamienniki do pojazdów różnych marek. Ta współpraca owocuje również w ciekawe promocje, które pozwolą zakupić Ci części po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Nasz sklep samochodowy jest doskonale zaopatrzony i można w nim odnaleźć nawet te akcesoria, które są uważane za trudno dostępne. Niezależnie od tego, czy przychodzisz do nas jako kierowca, czy jako właściciel / pracownik warsztatu – z pewnością będziesz zadowolony z tego, co mamy Ci do zaoferowania.

Sklepy stacjonarne i internetowe

Jesteśmy blisko Będzina - bez problemu dotrzesz do naszego sklepu motoryzacyjnego samochodem w ciągu 15 minut. Z oferty naszego sklepu korzystają również klienci z Bytomia, Katowic, Świętochłowic i innych okolicznych miejscowości.

Oddział Chorzów

ul. 3 Maja 157, 41-500 Chorzów
e-mail: kontakt@jadar-auto.pl
tel.: 32 411 05 05

Jak dojechać?

Dlaczego warto?

Fachowe doradztwoSzybka dostawa do BędzinaWysokie rabaty
 W naszych sklepach czeka
na Ciebie kilkunastu ekspertów
 Kurier DPD. Na terenie miasta Będzin
auto części dostarczamy już w 24h
 Zakup części online premiujemy
atrakcyjnym rabatem!

Popularne produkty:

Akumulatory Chorzów Akumulatory Orzesze Oleje Chorzów Oleje Orzesze Opony Chorzów, Orzesze