Śląsk

Ilość ocen: 1
Brak oceny

Prowadzimy hurtownię i sklep motoryzacyjny z częściami do samochodów osobowych i dostawczych na Śląsku

Sklep motoryzacyjny JADAR AUTO zajmuje się dystrybucją części samochodowych na Śląsku. W stałej ofercie posiadamy ponad 25000000 rożnych części do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Na Śląsku obsługujemy warsztaty samochodowe oraz klientów indywidualnych.

Dzięki sprawnemu systemowi obsługi, zapewniamy ekspresową dostawę zamówionych części samochodowych do Klientów z całego Śląska i Zagłębia – obsługujemy takie miasta jak m.in. Chorzów, Orzesze, Mikołów, Gliwice, Bytom, Będzin, Czeladź, Katowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Zabrze czy Żory. Nasze produkty dostarczamy również na terenie całego kraju – zamówienia realizujemy w terminie do 24 godzin.

Dlaczego warto?

Jadar Auto bezpośrednio współpracuje z wieloma importerami i dystrybutorami części samochodowych – dzięki temu, możemy zaproponować Ci konkurencyjne ceny towarów, a także ich wyjątkowo szeroki wybór. Stale poszerzamy nasz asortyment o nowości do pojazdów azjatyckich i innych marek. Dysponujemy częściami do wszystkich układów samochodu, elementami blacharskimi, materiałami eksploatacyjnymi, akcesoriami i elementami wyposażenia wnętrza auta, a także kosmetykami do pielęgnacji pojazdu, oponami i akumulatorami – możemy poszczycić się najlepszą ofertą produktów i części samochodowych w Chorzowie, Orzeszu i na całym Śląsku.

Naszą ofertę kierujemy do klientów detalicznych oraz wszelkich hurtowni, sklepów i warsztatów samochodowych na Śląsku. Decydując się na współpracę z Jadar Auto, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty od cen detalicznych, wynoszące nawet do 48%.

Profesjonalne doradztwoBłyskawiczna dostawaAtrakcyjne rabaty
 Zatrudniamy ponad 14 specjalistów -
pasjonatów motoryzacji
 Auto części na terenie Śląska  
najczęściej dostarczamy w ciągu 24h
 Firmom motoryzacyjnym umożliwiamy
zakupy z atrakcyjnym rabatem

Sklepy stacjonarne

Jadar Auto dysponuje dwoma, stacjonarnymi punktami sprzedaży – posiadamy sklep motoryzacyjny w Orzeszu i w Chorzowie. W każdym z nich zakupisz oferowane przez nas produkty, a także zamówisz potrzebne auto części z natychmiastową dostawą na terenie Orzesza bądź Chorzowa i okolicznych miast.

Zapraszamy do sklepów stacjonarnych na terenie Śląska, nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiednich części samochodowych oraz zaproponują tańsze zamienniki.

Oddział Chorzów

ul. 3 Maja 157, 41-500 Chorzów
e-mail: kontakt@jadar-auto.pl
tel.: 32 411 05 05

Jak dojechać?

Oddział Orzesze

ul. Katowicka 17, 43-186 Orzesze
e-mail: orzesze@jadar-auto.pl
tel.: 32 322 28 30530 630 760
Jak dojechać?

  Kup online