Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Łaziska Górne

Menu

Części samochodowe Łaziska Górne

Oceń stronę:
Brak oceny

Prowadzimy hurtownię i sklep motoryzacyjny z częściami do samochodów osobowych i dostawczych - tylko 7 min jazdy od Łazisk Górnych

Sklep motoryzacyjny JADAR AUTO zajmuje się dystrybucją części samochodowych w Łaziskach Górnych i na terenie miast ościennych. W stałej ofercie posiadamy ponad 300000 rożnych części do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Obsługujemy warsztaty samochodowe oraz klientów indywidualnych.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną poszukującą oryginalnych auto części do swojego pojazdu, czy właścicielem warsztatu, który szuka stałego dostawcy, który byłby w stanie na bieżąco sprowadzać części samochodowe przeznaczone do różnych marek aut osobowych i dostawczych – u nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. I mamy tu na myśli nie tylko produkty często spotykane na rynku, lecz również te mniej popularne. Ogromna oferta i stały kontakt z wieloma niezależnie działającymi importerami sprawia, że możemy Ci dostarczyć nawet te części samochodowe, które są uważane za trudne do zdobycia!

Dlaczego warto?

Profesjonalne doradztwoBłyskawiczna dostawaAtrakcyjne rabaty
 Zatrudniamy ponad 14 specjalistów -
pasjonatów motoryzacji
 Auto części w Łaziskach Górnych
dostarczamy w ciągu 24h
 Firmom motoryzacyjnym umożliwiamy
zakupy z atrakcyjnym rabatem

Najbliższy sklep motoryzacyjny

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego JADAR AUTO, który znajduje się tylko 7 minut jazdy od Łazisk Górnych.

Oddział Orzesze

ul. Katowicka 17, 43-186 Orzesze
e-mail: orzesze@jadar-auto.pl
tel.: 32 322 28 30
Jak dojechać?

  Kup online