Części samochodowe Łaziska Górne

Ilość ocen: 4
Brak oceny

Prowadzimy hurtownię i sklep motoryzacyjny z częściami do samochodów osobowych i dostawczych - tylko 7 min jazdy od Łazisk Górnych

Sklep motoryzacyjny JADAR AUTO zajmuje się dystrybucją części samochodowych w Łaziskach Górnych i na terenie miast ościennych. W stałej ofercie posiadamy ponad 300000 różnych części do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Obsługujemy warsztaty samochodowe oraz klientów indywidualnych.

Sklep samochodowy Jadar Auto opiera swoje działanie na prostym założeniu: chcemy zapewnić naszym klientom możliwie szybki i łatwy dostęp do oryginalnych auto części – zarówno tych popularnych, jak i takich, na które ciężko trafić przeglądając oferty innych sklepów. Stała współpraca z wieloma różnymi importerami sprawia, że jesteśmy w stanie na bieżąco uzupełniać nasze stany magazynowe, a obecność naszych oddziałów w kilku różnych miastach województwa sprawia, że korzystanie z naszych usług jest naprawdę wygodne.

Auto Części Łaziska Górne - Sklep motoryzacyjny Jadar Auto

Obsługa klienta w sklepie motoryzacyjnym 

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną poszukującą oryginalnych auto części do swojego pojazdu, czy właścicielem warsztatu, który szuka stałego dostawcy, który byłby w stanie na bieżąco sprowadzać części samochodowe przeznaczone do różnych marek aut osobowych i dostawczych – u nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. I mamy tu na myśli nie tylko produkty często spotykane na rynku, lecz również te mniej popularne. Ogromna oferta i stały kontakt z wieloma niezależnie działającymi importerami sprawia, że możemy Ci dostarczyć nawet te części samochodowe, które są uważane za trudne do zdobycia!

Auto części ProfiPower dla Klientów z Łazisk

Produkty ProfiPower to wysokiej jakości auto części, które są doskonałą alternatywą dla droższych zamienników. Części ProfiPower charakteryzują trzy istotne dla właścicieli pojazdów czynniki: bezpieczeństwo, trwałość oraz niezawodność.

Jakość oferowanych produktów gwarantowana jest przez spełnienie najwyższych europejskich standardów jakości. Części samochodowe ProfiPower to m.in. tarcze, bębny, szczęki i klocki hamulcowe, filtry kabinowe, oleju i powietrza, a także akumulatory.

Najbliższy sklep motoryzacyjny

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego JADAR AUTO, który znajduje się tylko 7 minut jazdy od Łazisk Górnych. Z oferty naszego sklepu korzystają również klienci z Chorzowa, Orzesza, Świętochłowic i innych okolicznych miejscowości.

Oddział Orzesze

ul. Katowicka 17, 43-186 Orzesze
e-mail: orzesze@jadar-auto.pl
tel.: 32 322 28 30

Auto Części Łaziska Górne

Dlaczego warto?

Profesjonalne doradztwoBłyskawiczna dostawaAtrakcyjne rabaty
 Zatrudniamy ponad 14 specjalistów -
pasjonatów motoryzacji
 Auto części w Łaziskach Górnych
dostarczamy w ciągu 24h
 Firmom motoryzacyjnym umożliwiamy
zakupy z atrakcyjnym rabatem

Popularne produkty:

Akumulatory Chorzów Akumulatory Orzesze Oleje Chorzów Oleje Orzesze Opony Chorzów, Orzesze