Magazynier

Poszukujemy kandydata na stanowisko Magazyniera - oddział Chorzów.
CV proszę kierować na adres: darek@jadar-auto.pl

Obowiązki:

  • wydawanie i rozkładanie towaru,
  • realizacja wyznaczonych celów

Wymagania:

  • wykształcenia min. średniego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • znajomości rynku części samochodowych
  • certyfikat ukończonych szkoleń będą dodatkowym atutem
  • nastawienia na realizację powierzonych celów
  • komunikatywności
  • umiejętności obsługi komputera
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe z możliwością rozwoju zawodowego

Jadar Auto to dynamicznie rozwijająca się firma w branży motoryzacyjnej. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją i chcesz pracować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach dołącz do nas!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jadar Auto z siedzibą w Chorzowie przy ul. 3 Maja 157, 41-500 na potrzeby rekrutacji.
więcej informacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jadar Auto z siedzibą w Chorzowie przy ul. 3 Maja 157, 41-500 na potrzeby przyszłej rekrutacji.

Pragniemy poinformować, iż Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Jadar Auto z siedzibą w Chorzowie przy ul. 3 Maja 157, 41-500. Ponadto, informujemy, że:
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Jadar Auto w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji zgodnie z tematem aplikacji rekrutacyjnej, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  • Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane do 3 lat od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych osobowych.
  • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – GIODO.
  • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
W wypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: kontakt@jadar-auto.pl