CHORZÓW - magazynier

Ogłoszenie archiwalne, sprawdź inne oferty pracy!

JADAR AUTO DARIUSZ SEIF SP.J. to dynamicznie rozwijająca się firma w branży motoryzacyjnej. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją i chcesz pracować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach dołącz do nas!

Obowiązki:

  • wydawanie i rozkładanie towaru,
  • realizacja wyznaczonych celów.

Wymagania:

  • komunikatywności,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • umiejętności pracy w zespole.
  • wykształcenia min. średniego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • znajomości rynku części samochodowych,
  • certyfikat ukończonych szkoleń będą dodatkowym atutem,
  • nastawienia na realizację powierzonych celów,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,

Jadar Auto to dynamicznie rozwijająca się firma w branży motoryzacyjnej. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją i chcesz pracować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach dołącz do nas!