Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Chorzów, Orzesze

Menu

Wydarzenia

Firma Jadar Auto jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

Wzięliśmy na ,,warsztat’’ setki samochodów

Wzięliśmy na ,,warsztat’’ setki…

PitStopowa ekipa ProfiAuto nie zwalnia tempa! W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy kolejne 4 miasta w Polsce, aby bezpłatnie skontrolować stan techniczny samochodów. Jakie rezultaty uzyskaliśmy tym razem?

Problemy z elektryką w samochodach – najczęściej zgłaszane usterki

Problemy z elektryką w samochodach –…

• Wadliwie działający alternator, rozrusznik, awarie czujników czy usterki centralnego zamka lub stacyjki – według mechaników to najczęstsze problemy z elektryką w samochodach jeżdżących po polskich drogach. • Awarie układów elektrycznych to jedne z najczęściej zgłaszanych przez kierowców typów…

ProfiRacing Cup 2019: drift, szkolenia i emocje

ProfiRacing Cup 2019: drift, szkolenia i…

Nauka driftu, godziny merytorycznych szkoleń i wskazówki od Mistrza Polski i Europy – Macieja Wisławskiego – wiele działo się podczas pierwszej tegorocznej edycji ProfiRacing Cup. W rywalizacji o tytuł najlepszego kierowcy na torze Jastrząb zmierzyło się ponad 100 mechaników ProfiAuto Serwis.

Konkrety dla fachowców podczas ProfiAuto Show 2019

Konkrety dla fachowców podczas ProfiAuto…

Niespełna dwa miesiące pozostały do szesnastej edycji ProfiAuto Show (8-9 czerwca, Katowice). W programie dwudniowych targów - jak co roku wiele atrakcji dla fanów motoryzacji i rozbudowana część szkoleniowa dla fachowców z branży automotive. Na specjalistów czekają m.in. DemoVany z najnowszymi…

Ruszyły kwietniowe PitStopy

Ruszyły kwietniowe PitStopy

Początkiem kwietnia PitStopowa ekipa ProfiAuto dodała gazu i ruszyła w Polskę. Ponad 200 sprawdzonych samochodów – to wyniki kolejnej odsłony akcji PitStop. Odwiedziliśmy Wrocław, Jelenią Górę i Dzierżoniów. Przeczytaj, jak przebiegały wydarzenia!

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »